Good For Your Mood

Gösterilen sonuç sayısı: 27

Good for your Mood

2005’ten bu yana bünyesinde farklı iş kollarını barındıran EDU Şirketler Grubu’nun 2016 yılı Haziran ayında farklı bir sektöre adım atması ile oluşmuş yeni bir markasıdır.

Good for your Mood sezonun en son trendleri olan takı, çanta ve aksesuar ürünlerinin modern ve geleneksel tasarımlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Good for your Mood’un tüm yapılanmasının, sunduğu her bir ürünün ve yaşattığı bütün değerlerin odak noktasında "tüketici" yer almaktadır. Tüm ürünler "tüketici ihtiyaçlarına ve kullanımına" yönelik hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

Her sezon değişen ve gelişen moda ve aksesuar dünyasına paralel olarak oluşturmuş olduğu ürün portföyünü e-ticaret yoluyla tüketici ile buluşturan Good for your Mood, modern, çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedeflemektedir.

Kendi tasarımları dışında özgün ve yaratıcı farklı tasarımcıların ürünlerini de bünyesinde tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen Good for your Mood, sektörün ve tüketicilerin kısa zamanda dikkatini çeken bir marka olmayı başarmıştır.

tr_TR