DESIGN MARKET HİKAYESİ

Tasarıma ve Tasarımcılara ortak bir bakış açısıyla yola çıkan iki girişimci Emrah Ünal ve Kuntercan Gökçek tarafından kurulan Design Market, yaratıcılığın ve emeğin, Tasarımcı sanatının yabancısı olan, daha özgün odaklanmak isteyen yerli ve yabancı Tasarımcıların ürünlerini sunuyor. seri üretimden uzak yaratım süreçleri tasarım tutkunlarını bir araya getiriyordu.
Kuntercan gökcek yıllardır tasarım festivalleri düzenlemekte ve katılmakta olup, e-ticaret ve dijital pazarlama konularında kolektif farkındalık kazanmıştır.
Emrah Ünal’ın kendi markası olan tasarım pazarı, üretim perakende sektöründeki deneyiminin bir araya gelmesiyle ortaya çıkmıştır.
Emrah Ünal, kendi markası ile üretim ve perakende sektörlerindeki tecrübesini birleştirerek ortaya çıkan tasarım piyasası kurucularının hayali olan tasarımcıların yaratıcılığını desteklemek ve özgürlüklerine ilham vermek için tasarım severleri bir araya getirmeyi hedefliyor.
Farklı ve özgün tasarımları bir araya getiren bir dizi sinerjisi yaratan tasarım piyasası, yerli ve yabancı tasarımcıların ücretsiz üretimlerine ışık tutmaya devam ediyor.